منشور حقوق مشتریان


 • شرکت کاردو همراه دماوند با نام تجاری کاردوتل، بواسطه بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد، در سال1400  تاسیس شد و طی مدت  فعالیت خود، همواره متعهد به ارائه خدمات در سطح کیفی جهانی و فعالیت حرفه ایی در تمام بخش های خود میباشد. تمامی فرایند های فروش و مارکتینگ و خدمات پس از فروش در حلقه ای استاندارد سازی شده اند؛ که طی آن حداکثر شفافیت و کارایی مدنظر قرار گرفته باشد و تحت ایزوی مدیریت کیفیت تمام اسناد لازمه و گردش کار بصورت بهینه سازی شده باشد. مشتری مداری و تعهد به ارائه خدمات واقعی و تحویل دستگاه در همان روز از جمله شعارها و خط مشی های مدیریت مجموعه میباشد. همچنین این شرکت جهت تأمین رضایت مشتریان خود، خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو ممکن اجرا می‌نماید. شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات با توجه به شرایط تعیین شده شرکت تولید کننده ارائه می‌گردد.

  در حال حاضر دفاتر خدمات پس از فروش شرکت فنی خدماتی کاردو همراه دماوند در 10 شهر ایران دایر می باشند و خدمات پس از فروش کالاها را به مشتریان عزیز ارائه می کنند.

  شرایط عمومی گارانتی محصولات:

  1- همراه داشتن کارت گارانتی کاردو سرویس هنگام مراجعه به مرکز خدمات الزامی است.

  2- در صورت لزوم و تشخیص کارشناسان مرکز خدمات، ‌کاربر موظف است کارتن دستگاه مورد نظر را  جهت استفاده از خدمات همراه داشته باشد.

  3- اشکالات نرم افزاری که توسط کاربر ایجاد گردیده و منجر به ویروس یابی یا ریکاوری قطعه می گردد، شامل هزینه می باشد.

  4- ممکن است در پاره ای از موارد به دلیل وارداتی بودن قطعات، برای استفاده از خدمات گارانتی، تا 20 روز کاری زمان نیاز باشد.

  5- وظیفه حفظ و نگهداری بسته بندی، کارت و هولوگرام محصول بر عهده مشتری می‌باشد.

  6- اگر بنا به تشخیص کارشناسان شرکت خرابی قطعات، ناشی از ضربه یا فشار بیش از حد باشد و یا آسیب داخلی پورت شارژ به دلیل حمل و نقل در حالت اتصال کابل تشخیص داده شود، قطعه معیوب از چرخه گارانتی خارج می‌شود و در صورت تعمیر، هزینه آن اخذ خواهد شد و در غیر این صورت کالا به همان صورت عودت داده خواهد شد.

  7-  در هنگام خرید، مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا، کامل بودن ملحقات، کنترل صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در بسته بندی محصول با سریال کالا می‌باشد.

  8- مخدوش یا پاره شدن هولوگرام، پایان مدت گارانتی، صدمات فیزیکی شامل شکستگی، ترک خوردگی و پریدگی، عیوب ظاهری که در اثر ضربه، آتش یا حرارت دیدگی بیش از حد، مواد شیمیایی، مایعات، نوسانات برق و استفاده ناصحیح از محصول و دستکاری افراد غیر مجاز ایجاد شوند، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

  9- مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات مهم، بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت ارائه دهنده خدمات مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته ندارد.

  10- چنانچه پس از بررسی و تست فنی توسط کارشناسان این شرکت، به دلیل دستکاری توسط افراد  غیر مجاز کالا خارج از شرایط ضمانت تشخیص داده شود، دستگاه بعد از ابطال گارانتی، از چرخه گارانتی خارج شده و با دریافت هزینه تعمیر خواهد شد.

  11- تشخیص گارانتی و یا خارج از گارانتی بودن کالا بر عهده کارشناسان فنی شرکت کاردو سرویس خواهد بود.

  12- درصورتی که شرکت بر اساس تشخیص کارشناس خود، کالای تحت پوشش گارانتی را با نمونه سالم مشابه تعویض کند ، درستی عملکرد قطعات تعویض شده در مدت گارانتی ، تا پایان مدت گارانتی دستگاه تضمین می‌شود.

  13- کالاهای آماده تحویل در حضور مشتری تست و تحویل خواهد شد.

  14- ضمانت شرکت محدود به برطرف کردن اشکالات سخت افزاری دستگاه تحت پوشش گارانتی است. خدمات نرم افزاری اعم از کپی اطلاعات یا ویروس زدایی، تهیه پشتیبان از فایلهای مورد نیاز و سایر خدمات نرم افزاری اساساً مربوط به کاربر است و جزو تعهدات شرکت نمی باشد . در صورتی که به منظور تکمیل مراحل تعمیرات کالا نیاز به انجام هر یک از موارد فوق الذکر باشد، هزینه آن بر عهده مشتری خواهد بود.

  15- تحویل کالا به دفتر خدمات به منزله عدم نیاز به اطلاعات موجود بر روی دستگاه‌های ذخیره سازی اطلاعات می‌باشد.

  16- در زمانی که کالای معیوب مشمول خدمات پس از فروش (بر اساس تاریخ ذکر شده در کارت گارانتی)، توسط کارخانه تولید نشود، به تشخیص کارشناسان مراکز گارانتی

  کالای متناسب با آن جایگزین شده و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدل بالاتر تحویل مشتری می‌گردد.

  17- مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام ارسال برعهده فرستنده می‌باشد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی ناصحیح برعهده فرستنده خواهد بود.

  18 – در صورتی که فعالیت شرکت به هر دلیلی تعلیق شود ( مانند شرایط کرونا و یا آتش سوزی محل شرکت و ... ) به ازای روزهای توقف محصول به مدت گارانتی اضافه می شود.

  19 – درصورت تاخیر و یا توقف بیش از 15 روزکاری دستگاه به ازای هر روز، 4 روز به مدت گارانتی اضافه خواهد شد.

  20- در صورت حاکم بودن شرایط گارانتی، هزینه ارسال مرسوله به تعمیرگاه مرکزی به عهده شرکت می باشد.

  21- تعمیرات انجام شده و قطعات تعویض شده دستگاه های دارای گارانتی یا خارج از گارانتی، دارای 6 ماه گارانتی در مورد همان عیب و همان قطعه می باشد و این موضوع در فاکتور به اطلاع مشتری می رساند.

   

  فرآیند گارانتی:

  در این مرحله مشتری با مراجعه به شعب، نمایندگی های شرکت در سراسر کشور اقدام به ثبت درخواست متناسب با بهره گیری از مشاوره کارشناسان آموزش دیده ما می نماید و پس از اطمینان از ثبت دستگاه، رسید آن را تحویل می گیرد. ضمنا همراه با تحویل کالا مدارک زیر را نیز دریافت می کند:

  1- رسید کالای گارانتی شرکت.

  2- فرم رضایت مندی از برخورد کارمندان بخش مربوطه.

  در برخورد با موارد مراجعه شده به واحد خدمات پس از فروش، عموما دو نوع کلی وجود دارد:

  • تعویض
  • تعمیر
  • تعویض:

  در واحد خدمات پس از فروش، چند نوع تعویض وجود دارد که اگر شرایط هر مورد متناسب با آن باشد، در مراحل کاری به همان صورت پذیرش و پردازش میگردد:

  1-1 DOA یا Dead On Arrival به مواردی اطلاق میگردد که:

  1-1-1 تاریخ مراجعه مشتری به واحد خدمات پس از فروش در صورت ایراد ذاتی، زیر 30 روز کاری از تاریخ فاکتور خرید مشتری باشد.

  • تاریخ مراجعه مشتری به واحد خدمات پس از فروش ، طبق منشور حقوق امور مشتریان در 24 ساعت اولیه تاریخ فاکتور خرید مشتری باشد(تایید ایراد سخت افزاری توسط قسمت فنی).
  • مشکل سخت افزاری عدم کارکرد یا کارکرد معیوب قطعه/ قطعات ناشی از استفاده نادرست مشتری نبوده باشد.

  1-1-4 Epidemic Issue برای مدل خاصی از طرف شرکت سازنده اعمال گردد (Recall).

  • در صورت عدم موجودی همان مدل محصول دستگاه با مدل بالاتر یا پایین تر و دریافت یا پرداخت مابه التفاوت تعویض خواهد شد.

   

   

  1. تعویض دستگاه با همان مدل.

  شرایط تعویض دستگاه بشرح زیر می باشد:

  • در صورتی که کمتر از 90 روز از زمان خرید کالا یا فعالسازی دستگاه گذشته باشد(در صورتیکه دستگاه از لحاظ ظاهری هیچگونه خط و خش وضربه خوردگی نداشته باشد).
  1. تعویض دستگاه با مدل مشابه ) در صورت عدم موجود بودن در بازار(.

  شرایط تعویض با مدل مشابه بشرح زیر می باشد:

  • در صورتی که کمتر از 30 روز از زمان خرید کالا یا فعالسازی دستگاه گذشته باشد به قیمت فاکتور خرید محاسبه می شود.
  •  

  1-2 Swap به مواردی اطلاق میگردد که:

  1-2-1 بیش از سه بار مراجعه سخت افزاری دستگاه، به دلیل عدم رفع ایراد یکسان، دستگاه تعویض خواهد شد.

  1-2-2قطعه مورد نیاز جهت ارائه خدمات در انبار واحد مربوطه موجود نباشد که منجر به تعویض دستگاه گردد.

  1-2-3مشکل فنی غیر قابل حل در محدوده زمانی استاندارد وجود داشته باشد.

   

  • تعمیر:

  در شرایط استاندارد و معمول، ارائه خدمات پس از فروش صورت می گیرد چنانچه دستگاه در بیشتر از 30 روز از تاریخ فعالسازی یا تاریخ فاکتور خرید مراجعه کرده باشد، و پس از تایید بخش فنی در خصوص داخل گارانتی بودن دستگاه، تعمیر رایگان یا در مواقع خارج از گارانتی با دریافت هزینه با اطلاع رسانی به مشتری و دریافت تاییدیه، خدمات ارائه میگردد.

   

  شرکت یا نمایندگی خدمات دهنده به مشتری ملزم به ارائه فاکتور با جزئیات و قیمت می باشد.

  اگر حین تعمیرات آسیبی به دستگاه مشتری برسد این مرکز پروسه ی حصول کسب رضایت مشتری را طی می نماید.

  تمامی موارد ذکر شده در شیوه نامه ارائه خدمات عینا به نمایندگان ابلاغ و لازم الاجرا می باشد.

   

2022 تمامی حقوق این وبسایت مربوط به شرکت کاردو همراه دماوند محفوظ است.
طراحی و توسعه: نونگار پردازش